Wyniki fazy grupowej Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Żarnów

Dodano: piątek, 28 Lipiec 2017

W niedzielę, 23 lipca 2017 roku rozpoczęła się kolejna edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żarnów. Zgłosiło się 9 amatorskich drużyn: Pilichowice, FC Antoniów, Amarena Straszowa Wola, Brewer Żarnów, Brukarze Pilichowice, ZIP Skład Topolice, Zjednoczeni Chełsty, Cerveza Żarnów, Soczówki (poniżej prezentujemy składy wszystkich drużyn). Od godz. 14.30 – po rozlosowaniu grup i oficjalnym otwarciu zawodów przez Wójta Gminy Żarnów i działaczy KS Kasztelan Żarnów, rozgrywano mecze eliminacyjne w grupach.

Oto wyniki:

Grupa A

Pilichowice – FC Antoniów 1:0

Amarena Straszowa Wola – Brewer Żarnów 2:0

Pilichowice – Brukarze Pilichowice 0:0

FC Antoniów – Brewer Żarnów 1:4

Amarena Straszowa Wola – Brukarze Pilichowice 0:1

Pilichowice – Amarena Straszowa Wola 3:1

Pilichowice – Brewer Żarnów 0:1

Amarena Straszowa Wola – FC Antoniów 7:0

Brukarze Pilichowice – Brewer Żarnów 2:0

FC Antoniów – Brukarze Żarnów 0:3

Tabela grupy A

  1. Brukarze Pilichowice 10 pkt
  2. Pilichowice 7 pkt
  3. Amarena Straszowa Wola 6 pkt
  4. Brewer Żarnów 6 pkt
  5. FC Antoniów 0 pkt

Grupa B

ZIP Skład – Zjednoczeni Chełsty 0:1

Cerveza Żarnów – Soczówki 1:1

ZIP Skład – Cerveza Żarnów 0:2

Zjednoczeni Chełsty – Soczówki 0:2

ZIP Skład – Soczówki 2:1

Zjednoczeni Chełsty – Cerveza Żarnów 2:2

Tabela grupy B

  1. Cerveza Team Żarnów 5 pkt
  2. Soczówki 4 pkt
  3. Zjednoczeni Żarnów 4 pkt
  4. ZIP Skład Topolice 3 pkt

O miejscach w tabeli decydowały punkty, bezpośrednie mecze, bilans bramkowy, strzelone bramki i stracone bramki.

Składy drużyn

ZIP Skład Topolice: Dawid Burakowski, Dariusz Madej, Damian Witkowski, Marek Kędziora, Norbert Piotrowski, Dawid Jarzębowski, Damian Kołomański, Kuba Baranowski, Rafał Majewski

Zjednoczeni Chełsty: Adam Bociek, Wojciech Antos, Konrad Zwierzynski, Łukasz Bociek, Mateusz Brzeski, Michał Wroński, Michał Szeląg

Amarena Straszowa Wola: Przemysław Piotrowski, Maksymilian Kędziora, Krystian Kazusek, Łukasz Madej, Kamil Jaworski, Damian Jaworski, Damian Piwowarczyk

Brewer Żarnów: Patryk Wrzeszcz, Bartosz Agatowski, Łukasz Szymański, Artur Przybyła, Piotr Jędrzejczyk, Mariusz Piekielnik

Brukarze Pilichowice: Łukasz Karpiński, Dariusz Borończyk, Radosław Wilk, Tomasz Patyk, Paweł Patyk, Michał Borończyk, Wojciech Majewski

FC Antoniów: Patryk Rzeźnik, Mateusz Brzeski, Kacper Dzierżałowski, Dawid Kurzyk, Dominik Cieślik

Pilichowice: Robert Kmiecik, Daniel Kmiecik, Paweł Pacyniak, Przemysław Rolnik, Albert Jabłoński, Sebastian Ciach, Marcin Wilk, Hubert Szulc

Soczówki: Michał Lorek, Kamil Lorek, Bartosz Lorek, Marcin Rusiecki, Bartosz Wańtuch, Przemysław Lichota, Maciej Wańtuch, Tomasz Stańczyk, Mateusz Nowak, Dawid Owczarek, Dawid Rupniewski

Cerveza Żarnów: Maciej Stępień, Karol Brzozowicz, Jarosław Kowalski, Robert Krzywkowski, Michał Zieliński, Wojciech Tyczyński