Wyniki fazy grupowej Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Żarnów

Dodano: wtorek, 31 Lipiec 2018

W niedzielę, 29 lipca 2018 roku, na terenie kompleksu sportowego „Orlik 2012” odbyła się pierwsza faza Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Żarnów ’2018 .
Od godz. 16.00 po rozlosowaniu grup i oficjalnym otwarciu zawodów przez Wójta Gminy Żarnów dr Krzysztofa Nawrockiego i działaczy KS Kasztelan Żarnów, rozgrywano mecze eliminacyjne w grupach.
Do zawodów zgłosiło się aż 10 drużyn: Soczówki i Przyjaciele, FC Antoniów, Soczówki, Pioruny Żarnów, Cerveza Team Żarnów, Amarena Straszowa Wola, Chełsty, Ruszenice, Niemojowice, Vojnici Żarnów (poniżej prezentujemy składy wszystkich drużyn). Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których grano systemem ,,każdy z każdym”. Do II fazy rozgrywek awansowały drużyny: Soczówki, Pioruny Żarnów, Soczówki i Przyjaciele, Cerveza Team Żarnów, Ruszenice oraz Chełsty.

Wyniki I fazy turnieju:
Grupa A
Pioruny Żarnów – Soczówki i Przyjaciele 1:0
Niemojowice – FC Antoniów 0:2
Soczówki – Soczówki i Przyjaciele 1:0
Pioruny Żarnów – Niemojowice 0:1
Soczówki – Antoniów 3:0
Soczówki i Przyjaciele – Niemojowice 2:1
Soczówki – Niemojowice 4:0
FC Antoniów – Pioruny Żarnów 0:2
Soczówki – Pioruny Żarnów 2:1
FC Antoniów – Soczówki i Przyjaciele 0:2

Tabela grupy A
1. Soczówki 12 pkt
2. Pioruny Żarnów 6 pkt
3. Soczówki i Przyjaciele 6 pkt
4. Niemojowice 3 pkt
5. FC Antoniów 3 pkt

Grupa B
Chełsty – Vojnici Żarnów 2:0
Amarena Straszowa Wola –Ruszenice 0:1
Cerveza Team Żarnów – Vojnici Żarnów 2:0
Chełsty – Amarena Straszowa Wola 0:1
Cerveza Team Żarnów – Ruszenice 1:1
Vojnici Żarnów – Amarena Straszowa Wola 1:3
Cerveza Team Żarnów – Amarena Straszowa Wola 3:0
Ruszenice – Chełsty 0:1
Cerveza Team Żarnów – Chełsty 0:0
Ruszenice – Wojownicy Żarnów 3:0 (Walkower)

Tabela grupy B
1. Cerveza Team Żarnów 8 pkt
2. Ruszenice 7 pkt
3. Chełsty 7 pkt
4. Amarena Straszowa Wola 6 pkt
5. Vojnici Żarnów 0 pkt

O miejscach w tabeli decydowały punkty, bezpośrednie mecze, bilans bramkowy, strzelone bramki i stracone bramki.

Składy drużyn
Soczówki i Przyjaciele – Miłosz Polak, Michał Popielski, Dawid Rupniewski, Piotr Sękowski, Mateusz Nowak, Dawid Sarna, Jakub Popielski, Adrian Wojtulski, Hubert Wiaderny
FC Antoniów – Andrzej Antos, Dawid Antos, Jan Antos, Kacper Dzierżałowski, Patryk Rzeźnik, Jordan Derda, Mateusz Brzeski
Soczówki – Jakub Rupniewski, Kamil Lorek, Bartosz Lorek, Michał Lorek, Paweł Augustyniak, Tomasz Augustyniak, Michał Antos, Marcin Rusiecki, Dawid Wańtuch, Bartłomiej Wańtuch, Dariusz Kucharski, Tomasz Stańczyk, Mateusz Cieślak
Pioruny Żarnów – Radosław Bildziukiewicz, Fabian Kmiecik, Jakub Ambroszczyk, Łukasz Szymański, Zbigniew Szlęzak, Tomasz Szlęzak, Szymon Białek, Arkadiusz Jakubowski, Dawid Karbownik
Cerveza Team Żarnów – Karol Brzozowicz, Maciej Stępień, Sebastian Jędrzejczyk, Patryk Wrzeszcz, Wojciech Tyczyński, Mateusz Stańczyk, Michał Zieliński, Marek Borończyk, Robert Krzywkowski, Michał Fornal
Amarena Straszowa Wola – Przemysław Piotrowski, Krystian Kazusek, Damian Piwowarczyk, Szymon Kedziora, Maksymilian Kędziora, Mateusz Wąsowicz, Mikołaj Czerski, Dominik Pramka, Mateusz Kaźmierczyk
Chełsty – Karol Zawisza, Rafał Moskalczyk, Damian Luzeńczyk, Kacper Świąder, Michał Szeląg, Piotr Budzyński, Maciej Wójcik, Dawid Czerniak, Maciej Kołodziejczyk
Ruszenice – Krystian Bednarczyk, Tomasz Ciach, Łukasz Kowalczyk, Jakub Danielik, Mateusz Ciach, Mariusz Chałubek, Grzegorz Wnuk, Mateusz Rek, Dominik Makuch, Marcin Jaroń, Artur Makuch, Jan Majewski
Niemojowice – Dominik Wieczorek, Wiktor Pacyniak, Jakub Gorycza, Mateusz Ściegliński, Dominik Sowa, Mateusz Momot, Michał Palus, Adam Wieczorek, Krzysztof Momot
Vojnici Żarnów – Bartosz Agatowski, Mateusz Serek, Filip Dziuba, Jan Pikutowski, Artur Przybyła, Mariusz Piekielnik, Piotr Jędrzejczyk, Bartłomiej Broniecki

Zapraszamy na rozgrywki finałowe, które odbędą się w niedzielę 5 sierpnia.
Emocje gwarantowane…