Sołtysi i rady sołeckie

Anna Jęcek  –  Afryka 12, 26-330 Żarnów
Bogumiła Paduszyńska  –  Antoniów 28 A, 26-330 Żarnów
Katarzyna Mądrala  –  Bronów 19, 26-330 Żarnów
Elżbieta Cuper  –  Budków 80, 26-330 Żarnów
Marek Moskalczyk  –  Chełsty 20 B, 26-330 Żarnów
Jan Śmigielski  –  Dąbie 6, 26-330 Żarnów
Piotr Rolnik  –  Dłużniewice, 26-330 Żarnów
Piotr Mizera  –  Grębenice 62, 26-330 Żarnów
Joanna Zenka  –  Jasion 9, 26-330 Żarnów
Leszek Jasion  –  Klew-Kol. 26-330 Żarnów
Lucjan Ziętal  –  Klew, 26-330 Żarnów
Grażyna Salamaga  –  Adamów, 26-330 Żarnów
Ireneusz Głodowski  –  Malków, 26-330 Żarnów
Anna Bartyzel  –  Marcinków 3, 26-330 Żarnów
Henryk Gorzela  –  Miedza Mur., ul. Ogrodowa 10, 26-330 Żarnów
Dawid Cegieła  –  Myślibórz, 26-330 Żarnów
Dariusz Natkański  –  Nadole 19A, 26-330 Żarnów
Bożena Pacyniak  –  Niemojowice 45, 26-330 Żarnów
Katarzyna Noga  –  Paszkowice, 26-330 Żarnów
Beata Miśkiewicz  –  Pilichowice, 26-330 Żarnów
Leonarda Cieślik  –  Ruszenice 34, 26-330 Żarnów
Bogusława Bociek  –  Sielec 7, Żarnów 26-330
Robert Szulc  –  Skórkowice 178, 26-330 Żarnów
Małgorzata Górska  –  Soczówki 86, 26-330 Żarnów
Zofia Wilk  –  Straszowa Wola 26, 26-330 Żarnów
Henryk Twardowski  –  Topolice 112,  26-330 Żarnów
Irena Kurzyk  –  Trojanowice 32, 26-330 Żarnów
Tomasz Witkowski  –  Wierzchowisko, 26-330 Żarnów
Tomasz Pacyniak  –  Zdyszewice, 26-330 Żarnów
Krystyna Piątkiewicz  –  ul. Konecka 32, 26-330 Żarnów
vvv vvv

 

Przewodniczący Rad Sołeckich / sołtysi oraz członkowie Rad Sołeckich poszczególnych sołectw w Gminie Żarnów (w porządku alfabetycznym) 

SIEDLÓW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Grażyna Salamaga, rada sołecka – Zdzisława Chrabąszcz i Zdzisław Sikora.

AFRYKA – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Anna Jęcek, rada sołecka – Alina Przybyła i Czesław Jęcek.

ANTONIÓW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Bogumiła Paduszyńska, rada sołecka – Krzysztof Kwiecień, Włodzimierz Szeląg i Danuta Bucewka.

BRONÓW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Katarzyna Mądrala, rada sołecka – Andrzej Zawada, Adam Bąk i Cezary Pastuszka.

BUDKÓW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Elżbieta Cuper, rada sołecka – Elżbieta Zielińska, Zofia Palus i Mariusz Gredka.

CHEŁSTY – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Marek Moskalczyk, rada sołecka – Sylweryneusz Dylewski, Andrzej Świąder i Grzegorz Nowak.

DŁUŻNIEWICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Piotr Rolnik, rada sołecka – Paweł Borończyk i Ireneusz Milczarek.

GRĘBENICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Piotr Mizera, rada sołecka – Ryszard Mizera, Szymon Strychalski i Paweł Gawryszek.

JASION – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Joanna Zenka, rada sołecka – Lucjan Goszcz i Marian Dąbrowski.

KLEW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Lucjan Ziętal, rada sołecka – Helena Brak, Robert Jasion i Wiesława Jasion.

KLEW – KOLONIA – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Leszek Jasion, rada sołecka – Lech Gilewski i Dariusz Fidelus.

ŁAWKI – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Jan Śmigielski, rada sołecka – Daniel Mularczyk i Roman Barczyński.

MALKÓW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Ireneusz Głodowski, rada sołecka – Janusz Usiński, Mieczysław Trojanowski i Zygmunt Błachowicz.

MARCINKÓW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Anna Bartyzel, rada sołecka – Angelika Hanusiak, Wiesław Margielewski i Marek Pikuła.

MIEDZNA MUROWANA – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Henryk Gorzela, rada sołecka – Andrzej Cisowski, Genowefa Czajkowska i Anna Galant.

MYŚLIBÓRZ – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Dawid Cegieła, rada sołecka – Alicja Leśniewska i Marian Ślązak.

NADOLE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Dariusz Natkański, rada sołecka – Jerzy Nowak, Sławomir Pązik i Marek Cieślak.

NIEMOJOWICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Bożena Pacyniak, rada sołecka – Elżbieta Gorycza, Teresa Walczak i Mateusz Szczegielniak.

PASZKOWICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys  Katarzyna Noga, rada sołecka – Bożena Wołosz, Sylwester Adamczyk i Adolf Łępa.

PILICHOWICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Beata Miśkiewicz, rada sołecka – Bogusław Bugała, Piotr Pacyniak i Paweł Borończyk.

RUSZENICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Leonarda Cieślik, rada sołecka – Marek Antos, Izabela Kaczmarek i Marianna Głąbała.

SIELEC – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Bogusława Bociek, rada sołecka – Zdzisław Ciekanowski, Karol Świąder i Tadeusz Antos.

SKÓRKOWICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Robert Szulc, rada sołecka – Krystyna Szymczyk, Renata Jaroń i Wiesław Jasion.

SOCZÓWKI – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Małgorzata Górska, rada sołecka – Zbigniew Burakowski, Sylwester Wańtuch i Stefan Górski.

STRASZOWA WOLA – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Zofia Wilk, rada sołecka – Bogdan Kresa, Andrzej Cisowski i Jarosław Wójcik.

TOPOLICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Henryk Twardowski, rada sołecka – Krzysztof Ciach, Franciszek Szczegielniak i Zdzisław Świątek.

TROJANOWICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Irena Kurzyk, rada sołecka – Sylwia Biegała, Krzysztof Kaźmierczyk, Marcin Sieroń i Jadwiga Smyk.

WIERZCHOWISKO – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Tomasz Witkowski, rada sołecka – Dariusz Konieczny, Zygmunt Wiaderny i Teresa Słowińska.

ZDYSZEWICE – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Tomasz Pacyniak, rada sołecka – Jan Marcinkiewicz, Danuta Jaworska i Marcin Gąsiorowski.

ŻARNÓW – przewodniczący Rady Sołeckiej / sołtys Krystyna Piątkiewicz, rada sołecka – Roman Wiaderny, Andrzej Krzywkowski, Witold Twardowski i Anna Wronkowska.


Napisz do wójta Powiadomienia sms

Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu Żarnów.eu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij