Przejdź do treści

Ochotnicze Straże Pożarne

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Żarnowie:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Krzysztof Nawrocki
Wiceprezes Ryszard Jakubowski
Wiceprezes Jarosław Smak
Komendant Gminny Leszek Karasiński
Skarbnik Henryk Twardowski
Członek Prezydium Sławomir Błażejewski
Członek Zarządu Wojciech Baran
Członek Zarządu Zenon Jęcek
Członek Zarządu Marcin Wołosz
Członek Zarządu Daniel Sapelecki
Członek Zarządu Robert Szulc
Członek Zarządu Jarosław Wójcik
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Andrzej Świąder
Wiceprzewodniczący Krzysztof Ciach
Sekretarz Henryk Gorzela

Zarząd OSP Straszowa Wola:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Jarosław Wójcik
Wiceprezes-naczelnik Wojciech Kresa
Sekretarz Sylwester Cisowski
Skarbnik Jan Cisowski
Gospodarz Marek Łoś
Członek Zarządu Jerzy Murawski
Ogółem członkowie 27
Komisja Rewizyjna Ryszard Maćkowski, Bogdan Kresa, Piotr Wilk
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Jarosław Wójcik, Wojciech Kresa, Sylwester Cisowski

Zarząd OSP Skórkowice:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Zenon Jęcek
Wiceprezes-naczelnik Gabriel Jasion
Z-ca naczelnika Ernest Szulc
Sekretarz Tomasz Jaroń
Skarbnik  
Gospodarz Robert Szulc
Kronikarz Hubert Szulc
Ogółem członkowie 40
Członkowie MDP 10
Komisja Rewizyjna Bogdan Szymczyk, Jarosław Wychowałek, Grzegorz Nowacki
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Zenon Jęcek, Robert Szulc, Jan Kaczmarek

Zarząd OSP Chełsty:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Daniel Sapelecki
Wiceprezes-naczelnik Artur Moskalczyk
Sekretarz Rafał Głuszek
Skarbnik Michał Bubis
Gospodarz Marek Moskalczyk
Ogółem członkowie 16
Komisja Rewizyjna Daniel Moskalczyk, Michał Szczepański, Stanisław Sapelecki
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Andrzej Świąder, Daniel Sapelecki, Artur Moskalczyk

Zarząd OSP Zdyszewice:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Janusz Śpiewak
Wiceprezes-naczelnik Sławomir Błażejewski
Wiceprezes Mariusz Wieczorek
Sekretarz Jarosław Piwowarczyk
Skarbnik Tomasz Pacyniak
Gospodarz Jan Marcinkiewicz
Ogółem członkowie 20
Komisja Rewizyjna Marcin Gąsiorowski, Marceli Łubowski, Piotr Brzeski
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Janusz Śpiewak, Sławomir Błażejewski, Robert Brzeski

Zarząd OSP Żarnów:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Ryszard Jakubowski
Wiceprezes-naczelnik Jarosław Smak
Wiceprezes Czesław Nowak
Sekretarz Antoni Nowak
Skarbnik Krzysztof Szczegielniak
Gospodarz Mirosław Wronkowski
Z-ca Naczelnika Leszek Karasiński
Członek Zarządu Maria Morawska
Ogółem członkowie 43
Członkowie MDP 10
Komisja Rewizyjna Rafał Krzywkowski, Wiktor Macierzyński, Bogusław Witkowski
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Krzysztof Nawrocki, Anna Kowalska-Jakóbczyk, Jarosław Smak, Leszek Karasiński, Ryszard Jakubowski, Rafał Krzywkowski

Zarząd OSP Paszkowice:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Marcin Wołosz
Wiceprezes-naczelnik Rafał Brzeski
Skarbnik Zbigniew Noga
Gospodarz Sylwester Adamczyk
Członek Zarządu Wojciech Gierczyna
Ogółem członkowie 15
Komisja Rewizyjna Dominik Milczarczyk, Paweł Adamczyk, Leszek Noga
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Marcin Wołosz, Bolesław Gierczyna, Rafał Brzeski

Zarząd OSP Topolice:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Henryk Twardowski
Wiceprezes-naczelnik Paweł Świątek
Z-ca naczelnika Rafał Stańczyk s. Andrzeja
Sekretarz Marek Stańczyk s. Zdzisława
Skarbnik Tomasz Sołtys
Gospodarz Krzysztof Ciach
Członek Zarządu Jacek Świątek
Ogółem członkowie 26
Komisja Rewizyjna Jarosław Palus, Zdzisław Świątek, Jarosław Sołtys
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Henryk Twardowski, Krzysztof Ciach, Jacek Świątek

Zarząd OSP Miedzna Murowana:

Funkcja Imię i nazwisko
Prezes Wojciech Baran
Wiceprezes-naczelnik Henryk Gorzela
Wiceprezes Zdzisław Filipek
Wiceprezes Stanisław Szczepocki
Sekretarz Paweł Cuper
Skarbnik Anna Cuper
Gospodarz Andrzej Cisowski
Ogółem członkowie 39
Komisja Rewizyjna Jacek Snochowski, Marcin Rek, Dawid Franas
Delegaci na Zjazd Gminny OSP Wojciech Baran, Stanisław Szczepocki, Henryk Gorzela, Andrzej Cisowski, Anna Cuper